Funkcionális terület: Értékesítés
Munka típus: Teljes munkaidős
Munkavégzés helye: Bavdhan (Pune)
Állás profil: Különleges
Tapasztalat: 2-4 éve
Képesítés: BE (kémiai)

Szerep

Project Sales, Digital Marketing, Promotional Activities, Customer Coordination

munkaköri

  • Értékesítési Érdeklődés
  • Az ügyfél értékelése
  • Order Closing
  • Payment Follow up
  • Technical Discussions with customers
  • Sales Targets setting
  • Follow ups for proposal submission and customers
  • Visit to customer site for product promotions
  • Megbeszélések az ügyféllel a véglegesítésig
  • Assisting with Sales Targets setting & maintaining order booked records
  • Ismertesse és fejlessze az Ön által forgalmazott márkát
  • Segítség marketing tervekben, reklámozásban, direkt marketingben és kampányokban
  • Támogassa a marketingvezetőt a megállapodás szerinti tevékenységek végrehajtásában
  • Organize and attend events such as conferences, seminars, receptions and exhibitions
  • Forrás és biztos szponzoráció
  • A marketinganyagok hatékony terjesztésének megszervezése
  • Ügyféladatbázisok karbantartása és frissítése
  • Piaci felmérés
  • Growth Forecasting
  • Cégbemutatók
  • Digital Marketing

Oktatás és tapasztalat

  • B.E Chemical / Mechanical, MBA Marketing with 2 to 4 yrs of experience
  • Preferred Industry background–EPC (Project Based) companies in process field

Tudás / készségek

  • Képes több feladat elvégzésére és a prioritások beállítására
  • Jó kommunikációs készség, folyékony angol nyelvtudás
  • Képes ötleteket eladni és másokat motiválni
  • Presentable, Ethical, Sensible, Smart Worker, Creative
  • Knowledge of MRP/ERP systems & Microsoft Office
  • Az ISO ismerete

Utazás

Folyamatos

2014 vállalati iroda Pune
Hypro Új gyár

Alkalmazza ezt a pozíciót

Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx