Munka típus: Teljes munkaidős
Munkavégzés helye: Bavdhan (Pune)
Állás profil: Különleges
Tapasztalat: 5-8 éve
Képesítés: BE (mech)
Találka: 1. március 2024

Szerep

Gépészeti tervezés – Csővezetékek

Oktatás és tapasztalat

  • BE gépész 5-8 év tapasztalattal

Tudás / készségek

  • Mérnöki elvek ismerete, műszaki rajzok készítésének és olvasásának képessége
  • Szabványok és kódok, például ASME, U-bélyegző, EN alapos ismerete
  • SS anyag ismerete
  • Informatikai ismeretek és tapasztalat számítógéppel segített tervezőszoftver használatában, Solid edge
  • A Microsoft Office és más programok segítségével végzett munkája átvitelének, megjelenítésének és manipulálásának lehetősége
  • Szervezési és időgazdálkodási munkavégzés a projekt határidőig
  • Rugalmas megközelítés a döntéshozatalhoz
  • Térbeli és tervezési ismeretek a projektek 2D és 3D megjelenítéséhez
  • Problémamegoldás, kreativitás és innováció annak érdekében, hogy megoldásokat találjunk a tervezési problémákra
  • Az egészségügyi és biztonsági követelmények ismerete az ipari szabványnak megfelelő tervezés érdekében
  • Képes önállóan és csapatban dolgozni

munkaköri

  • Végezze el a szükséges terepmunkát, beleértve a jelenlegi rendszerek áttekintését, és keresse meg a kapcsolódási pontokat és mérés.
  • Készítsen csővezeték-tervezési vázlatokat a tervező személyzet igényei szerint.
  • Ellenőrizze a tervező személyzet által készített csővezeték-rajzokat.
  • Szükség szerint teljes izometrikus rajzokat és csőelrendezést.
  • Gondoskodjon a csővezeték modul és a részletes rajzok szükség szerinti kitöltéséről.
  • Tekintse át a projekt ütemezését a csővezetékekkel kapcsolatos részlegről
  • ISO rendszer bevezetése és frissítése
  • SAP anyagi adatbázis és frissítése, SAP Implementation
  • Csővezetékek elkészítése Mennyiségjegyzék súlyokkal
  • Civil, építészeti és szerkezeti rajzok áttekintése
  • Szállítói/beszállítói rajzok áttekintése
  • Szükség esetén stresszelemzés
  • BOQ szigetelés, csövek
  • Költségvetés/költségszámítás támogatása
  • B/O Végső specifikációk
  • BOQ – Szigetelés, burkolat
  • Beépített rajz és BOQ
  • Különféle csőanyagok és opciók értelmezése és kezelése.
2014 vállalati iroda Pune
Hypro Új gyár

Alkalmazza ezt a pozíciót

Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx